• 1. Zajistíme Vám důstojné pracovní podmínky na pracovišti.
  • 2. Zajistíme Vám v rámci kolektivního vyjednávání maximální mzdu i pracovní bonusy.
  • 3. Dohlédneme na dodržování bezpečnosti práce.
  • 4. Zajistíme dodržování všech povinností zaměstnavatele v případě pracovního úrazu.
  • 5. Zasadíme se o dodržování zákoníku práce a dalších pracovněprávních předpisů.
  • 6. Poradíme Vám s obsahem pracovní smlouvy.
  • 7. Poskytneme Vám bezplatný právní servis.
  • 8. Vyplatíme Vám podporu v případě ztráty zaměstnání.
  • 9. Vyplatíme Vám sociální výpomoc v mimořádně závažných případech.
  • 10. Pomůžeme Vám se založením vlastní odborové organizace na Vašem pracovišti.

Sportovní hry OS ECHO 2015

Sportovní hry OS ECHO 2015

Letos se konaly Sportovní hry ve městě OPAVA ležícím na stejnojmenné řece na severu Moravy. O víkendu 26 – 28. 6. 2015 se sjelo do Opavy 250 sportovců26 základních organizací z různých koutů naší krásné republiky, aby si zasoutěžili v osmi disciplinách.

Hry začali v pátek společným večerem v bowlingářském klubu, kde vládla perfektní nálada za poslechu písniček od DJ. Na druhý den začalo klání a všichni do soutěží dali své síly, aby dovezli do domovské organizace alespoň nějakou cenu.

,, Malá kopaná“
Do této disciplíny se přihlásili sportovci z 6 organizací. Jako první se umístili domácí z Galeny Opava, jako druzí skončili sportovci z Hexionu Sokolov a jako třetí skončili sportovci z Barumu Continental Otrokovice.

Dále byl vyhlášen jako nejlepší hráč pan Radim Pindrič z Barumu Continental Otrokovice, jako nejlepší střelec byl vyhlášen pan David Matyášek z Galeny Opava a jako nejlepší brankař byl vyhlášen pan David Trávníček Hexionu Sokolov.

,, Kuželky“
Do této disciplíny se přihlásili sportovci ze 7 organizací. Tato disciplína je rozdělena do kategorie žen a mužů. Nejlépe se umístili kuželkářky z Rubeny Náchod s počtem 1244 bodů, druhé bylo družstvo kuželkářek z Prechezy Přerov s počtem 1123 bodů a třetí se umístilo družstvo kuželkářek z Hexionu Sokolov s počtem 1120 bodů.

Nejlepší žena kuželkářka byla paní Dana AdamůRubeny Náchod s počtem 439 bodů, druhá byla z téže organizace paní Cvejnová Aneta s počtem 421 bodů a třetí byla paní Mikulíková EmaPrechezy Přerov s počtem 399 bodů.

Z mužů se nejlépe umístilo družstvo kuželkářů z Hexionu Sokolov s počtem 1276 bodů, druzí byli kuželkáři z Barumu Continental Otrokovice s počtem 1249 bodů a třetí bylo družstvo kuželkářů z Prechezy Přerov s počtem 1245 bodů.

Nejlepší muž kuželkář byl pan Guba JiříHexionu Sokolov s počtem 460 bodů, druhý byl pan Venclík JosefPrechezy Přerov s počtem 446 bodů a třetí byl pan Süsz PetrBarumu Continental Otrokovice s počtem 441 bodů.

,,Stolní tenis“
Do této disciplíny se přihlásili sportovci z 10 organizací. Jako první se umístili sportovci z Barumu Continental Otrokovice, jako druzí skončili sportovci z Kaučuku Kralupy nad Vltavou a jako třetí byli sportovci z České rafinerské Litvínov Záluží.

,, Tenis“
Do této disciplíny se přihlásili sportovci z 6 organizací. Jako první se umístil pan Zajíček RadekSTE Benešov, jako druhý skončil pan Kočí MilošČEZu Kladno a jako třetí se umístil pan Říčař JaroslavSTE Benešov.

A diplomem byla oceněna i jediná hráčka paní Ondrušková Jitka z ČEZu Kladno.

,, Volejbal“
Do této disciplíny se přihlásili sportovci ze 4 organizací. Jako první se umístili sportovci z Rubeny Náchod, jako druzí skončili sportovci z Hexionu Sokolov a jako třetí byli sportovci z Galeny Opava.

 ,, Nohejbal“
Do této disciplíny se přihlásili sportovci z 6 organizací. Jako první se umístili sportovci ze Synthesie Pardubice, jako druzí skončili sportovci z Rubeny Náchod a jako třetí byli sportovci z Barumu Continental Otrokovice.

,, Bowling“
Do této disciplíny se přihlásili sportovci ze 17 organizací. Tato disciplína je rozdělena jako u kuželek do kategorie žen a mužů. Nejlépe se umístilo družstvo žen z Federal Mogulu Kostelec nad Orlicí s počtem 1239 bodů, druhé bylo družstvo z Rubeny Náchod s počtem 996 bodů a třetí se umístilo družstvo z Galeny Opava s počtem 980 bodů.

Nejlepší žena v bowlingu byla slečna Všetičková IvanaFederal Mogulu Kostelec nad Orlicí s počtem 436 bodů, druhá byla z téže organizace slečna Lebrušková Miroslava s počtem 424 bodů a třetí byla paní Mesnerová MarieRubeny Náchod s počtem 387 bodů.

Z mužů se nejlépe umístilo družstvo z Barumu Continental Otrokovice s počtem 1540 bodů, druzí byli sportovci z Galeny Opava s počtem 1440 bodů a třetí bylo družstvo z Linde Gaz Praha s počtem 1405 bodů.

Nejlepší muž v bowlingu byl pan Hurník DavidGaleny Opava s počtem 546 bodů, druhý byl pan Pavlů TomášESP Brno s počtem 543 bodů a třetí byl pan Matocha AntonBarumu Continental Otrokovice s počtem 534 bodů.

Zvláštní ocenění Fair Play byl udělen za nahlášení špatně shozené bowlingové kuželky slečně Lebruškové Miroslavě

,, Šachy“
Do této disciplíny se přihlásili sportovci z 6 organizací. Jako první se umístili šachisté z Hexionu Sokolov, jako druzí skončili šachisté z Borsod Chemu Ostrava a jako třetí byli šachisté z Rubeny Náchod.

Nejlepší hráč byl Ondreját Miroslav z Hexionu Sokolov, jako druhý se umístil Novotný JosefRubeny Náchod a jako třetí byl Špala JiříBorsod Chemu Ostrava.

Děkujeme pořadatelům her panu Palovi a panu Martínkovi, kteří se svého úkolu zhostili se ctí, děkujeme také všem těm, kteří pomáhali a kteří se po celu dobu o nás starali, abychom si užili nádherný víkend v Opavě.                                                                                     

A příští rok nashledanou v Nymburku.                                                                                    

Děkujeme

Jitka Prokopová
předsedkyně 
Sportovní komise OS ECHO