• 1. Zajistíme Vám důstojné pracovní podmínky na pracovišti.
  • 2. Zajistíme Vám v rámci kolektivního vyjednávání maximální mzdu i pracovní bonusy.
  • 3. Dohlédneme na dodržování bezpečnosti práce.
  • 4. Zajistíme dodržování všech povinností zaměstnavatele v případě pracovního úrazu.
  • 5. Zasadíme se o dodržování zákoníku práce a dalších pracovněprávních předpisů.
  • 6. Poradíme Vám s obsahem pracovní smlouvy.
  • 7. Poskytneme Vám bezplatný právní servis.
  • 8. Vyplatíme Vám podporu v případě ztráty zaměstnání.
  • 9. Vyplatíme Vám sociální výpomoc v mimořádně závažných případech.
  • 10. Pomůžeme Vám se založením vlastní odborové organizace na Vašem pracovišti.

2. sjezd industriall evropských odborových svazů

2. sjezd industriAll evropských odborových svazů se konal v Madridu ve dnech 7. – 9. červen 2016. Sjezdu se zúčastnilo více než 750 delegátů národních odborových svazů z 38 zemí Evropy a speciální hosté z Evropy. Ve středu dne 8.6.2016 sjezd zvolil nový tým vedení industriAll Evropa pro období 2016-2020.

V novém vedení týmu industriAll evropských odborových svazů jsou:
1 2

Michael Vassiliadis byl zvolen na druhé funkční období prezidenta industriAll evropských odborových svazů (získal 97,49 % hlasů). Michael se narodil v roce 1964 v německém Essenu. Svou kariéru začal jako laborant na Bayer AG v Dormagen. Poté se Michael angažoval v odborové práci v IG CPK Leverkusen. V roce 1986 se stal úředníkem na plný úvazek v IG Chemie (později IG BCE). V roce 2004 byl zvolen jako člen národní výkonné rady a od roku 2009 byl   zvolen prezidentem IG BCE. V roce 2011 byl zvolen prezidentem z Evropské federace EMCEF pro hornictví, chemii a energetiku a v roce 2012 byl zvolen prezidentem industriAll evropských odborových svazů.
3

Luc Triangle, bývalý zástupce generálního tajemníka, byl zvolen generálním tajemníkem industriAll Evropy (99,39 % hlasů). Luc se narodil v roce 1961 a pochází z Leuven, Belgie. Po promoci pracoval jako vedoucí oddělení mládeže a školení v ACV Leuven. V roce 1988 se přestěhoval do odborového svazu kovo ACV, kde začal jako trenér. V roce 1996 se stal mezinárodním koordinátorem tohoto odborového svazu (později ACV-CSC METEA), kde se zabýval prací a činností v evropské federace kovo (EMF). V roce 2011 byl Luc zvolen generálním tajemníkem Evropské odborové federace textilu, oblečení & kůže (ETUF-TCL). Od roku 2012 zastával pozici zástupce generálního tajemníka industriAll evropských odborových svazů.

Sylvain Lefebvre, bývalý náměstek generálního tajemníka byl zvolen jako zástupce generálního tajemníka industriAll Evropy (91.56 % hlasů). Sylvain se narodil v roce 1958 a pochází z Bolbec, Francie. Od útlého věku pracoval Sylvain v různých odvětvích a oblastech jako technik a manažer jakosti pro několik společností. Od roku 2002 byl zaměstnaný jako úředník na plný úvazek u francouzských odborů FCE FCDT, kde se zabýval evropskými a mezinárodními záležitostmi. Před jeho zvolením v roce 2012 náměstkem generálního tajemníka v industriAll Evropském odborovém svazu, zastával od roku 2011 funkci tajemníka pro politické záležitosti v Evropské federaci horníků, chemiků a energetiků (EMCEF).

Luis Ángel Colunga byl zvolen jako zástupce generálního tajemníka industriAll Evropy (96.75 % hlasů). Luis se narodil v roce 1961 a pochází z Avilés, Španělsko. V roce 1977 ve věku 15, začal pracovat jako učeň kovodělník v ocelárně ArcelorMittal v Asturii. V jeho společnosti se stal zástupce odborového svazu pro MCA-UGT. V letech 2003-2011 byl zvolený PSOE člen parlamentu Asturias. Mezitím byl v roce 2006 jmenován koordinátorem EMF EPR ArcelorMittal. V roce 2012, byl Luis zvolen generálním ředitelem průmyslu v regionální vládě Asturie.

Benoît Gérits byl zvolen jako zástupce generálního tajemníka industriAll Evropy (86.48 %). Benoît se narodil v roce 1963 a pochází z Liège, Belgie. Po promoci v roce 1986 pracoval v zahraničí,  v roce 2000 se vrátil zpět do Belgie. Pak byl na volené pozici v kovo-federaci Lutych-Lucembursko (FGTB-MWB) odborového svazu. Benoît měl řadu pozic v rámci Valonsko-Bruselských kovo odborů (MWB), od roku 2012 zastával pozici ředitele mezinárodních vztahů FGTB kovo odborů Valosnko-Brusel.